Blog USA 2017 – road trip po západu Ameriky

V srpnu jsem fotil hody v Moravském Žižkově, hody na Vrbici a k tomu tři svatby. Všechny fotky kromě jedné svatby jsem odevzdal a v září se v mém plánu konečně objevila dovolená, přičemž opět padla volba na USA (důvod vysvětlím níže).

Znalému čtenáři asi neunikne, že to není moje první cesta do USA a ještě pozornější podotkne, že tohle je cesta čtvrtá se třetí babou. Rozhodně jsem si neotevřel cestovku s jedním volným slotem, kde se spolucestující po roce střídá, jen se to v minulosti nějak sešlo. Tadáá, tohle je Melinda a chtěl bych, aby tahle holka byl můj společník na všechny budoucí cesty:

USA 2017 úvod blog

V USA to mám opravdu rád a jsou zde úžasná místa na focení. Rád bych Melindě pár míst ukázal a ještě radši s ní řadu nových míst poznám. Níže na této stránce budou přibývat příspěvky, které nutně nemusí kopírovat jednotlivé dny, protože vše bude psáno v průběhu road tripu (máme toho hodně a nevím, jak to budeme stíhat).

5 thoughts on “Blog USA 2017 – road trip po západu Ameriky

 1. Dokonale zachycená atmosféra a vůbec parádní fotky USA! Přijde mi, že jako správný fotograf hodně čekáš na správné světlo, je to tak nebo dělá hodně i postprodukce? A gratulace k emotivnímu zasnoubení. 😉

  • Marek Musil

   Díky moc za komentář Studente! 🙂 Je to tak, většina fotek je vyčekaných, což ale neznamená, že by byly bez postprodukce (Lightroom + Photoshop).

   • Super, jen tak dál. Z těch fotek (a nejen u tohoto roadtripu po USA, ale i u ostatních) na mne úplně dýchá atmosféra krajiny, skoro jako bych tam byl naživo..fakt perfektní práce! Good luck s dalším focením.

    • Marek Musil

     To mě těší 🙂
     Předpokládám, že jako student v USA máš podobnou cestu buď před sebou, nebo už za sebou 🙂