11. 9. 2017 23:30

Přiletěli jsme do San Francisca (A380 z Paříže a letadlo bylo překvapivě docela střep), kde jsme měli v plánu se zdržet jen jeden den. Po vystoupení z letadla a čekání cca hodinu a půl na imigračním nám bylo oznámeno, že nám ztratili naše kufry a že je přivezou další den kolem třetí hodiny na námi určenou adresu. Tady musím zmínit, že jestli má někdo vaši spokojenost na salámu, jsou to Frantíci. Zpoždění linky je váš problém, protože jste si to naplánovali moc na knop.

Po vypůjčení auta jsme zajeli na Airbnb ubytování poblíž pláže, odkud jsme k večeru vyrazili směrem k majáku. Po celou cestu bylo skrz mlhu vidět tak na 10 metrů a pořád jsem doufal, že se to jakoby opraví. Nestalo se a počasí bylo na hovno dokonce i další den, kdy jsme si přivstali na východ slunce u Golden Gate Bridge. Z nejlepší vyhlídky nebyl vidět ani obrys mostu, takže po krátkém čekání jsme se vydali směr Sacramento, protože jsme první zápůjčku auta měli jen na jeden den.

Odpoledne jsme volali na AirFrance, kde nám řekli, že kufry jsou sice v San Franciscu, ale má v rukou společnosti Delta a nemůžou nám zaručit, že nám je doručí ani do našeho pondělního odjezdu. V San Franciscu jsem měl nějaké plány a protože to takhle moc nevycházelo, rozhodl jsem se další den spáchat reprízu a mimo jiné se pro kufry zkusit zastavit osobně.

Výhled na Golden Gate Bridge.
Teoreticky krásný výhled na Golden Gate Bridge z Battery Spencer.