Svatební fotograf

Při focení svatby se maximálně soustředím na zachycení atmosféry tohoto výjimečného dne. Vnímám jedinečnost tohoto dne pro novomanžele i jejich rodinu a výsledku věnuji maximální péči. Svatby fotím od roku 2013 a mám za sebou desítky úspěšně zdokumentovaných svatebních dnů a asi tak dvakrát tolik spokojených novomanželů. 

Z mého pohledu je důležitý je soulad mezi novomanželským párem a fotografem, protože dobrá chemie jde z výsledku vždycky cítit. Před svatbou preferuji osobní setkání, na kterém se vzájemně poznáme a probereme vaše očekávání od svatebních fotografií. Taky se v prvních momentech zbavíte toho blbého pocitu, že vás fotí člověk, kterého jste nikdy předtím neviděli.

Během dne se snažím být téměř neviditelný, abych nijak nenarušoval průběh svatby. Focení by mělo být přirozenou součástí svatebního dne a ne něčím, co všechny přítomné obtěžuje. Plně respektuji, že tento den je pouze a jen o vás. Nemusíte se mě ptát, co bych rád jedl, jestli jsem vegetarián/vegan. Budu jíst to, co ostatní.

Ceny mých svatebních balíčků je možné nalézt v sekci ceník. Pokud máte individuální požadavky, neváhejte mě rovnou kontaktovat. Jestliže budete mít zájem, mohu vám poslat i ukázku celého svatebního dne, abyste si mohli o mém stylu focení udělat komplexní obrázek.