Nějak jsem v závěru sezóny zpičovatěl, bo fotky z Martinských hodů v Boleradicích už mám nějakou dobu hotový, ale nemohl jsem se dostat ke zveřejnění. A jakej mám důvod?

Začal jsem strašně usilovně makat na stavbě zahradního domku se saunou a moc moc mě to baví. Úplně jsem si vzpomněl na toho malýho parchanta Mishu, co ve své písničce o Minecraftu zpíval, že je to lepší svět než ten, ve kterým žije. A já to teď mám stejně: ta stavba je jak Minecraft a Minecraft je lepší svět než ten, ve kterým žiju, bo večer vždycky čumím do stropu, představuju si, jak budu řemeslničit a těším se, až ráno co nejdřív vstanu.

Jeden by řekl, že jsem vyhořel, ale podle mě jsem jen očividně potřeboval vypnout od nekonečnýho kolotoče svateb a hodů prokládanýho nonstop sezením u počítače. Teď jsem jeden den zedník, další den tesař, další den obkladač a tak dále, až nakonec třeba dnes elektrikář.

Vlastně se se mnou teď skoro nedá o ničem jiným mluvit, protože mi furt hlavou běží, co budu dělat zítra a jak budu vrtat a tahat kabely a podobně. Na odpověď „Jak se máš?“ většinou odpovídám, co se mi dnes povedlo a co jsem naopak zkurvil.

A tenhle styl jsem jel i na hodech v Boleradicích, takže jsem nějak zapomněl sbírat vtipný příběhy, abych měl o čem psát doprovodnej text. Ale jak vidíte, vůbec to nevadí, protože já vlastně melu o sauně, i když se mě nikdo neptá.

Díky moc krojovaným a doufám, že se fotky budou líbit ❤️