Po téměř pěti letech jsem zavítal do Prušánek a je teda mazec, jak čas utíká. V roce 2019 u mě focení hodů objednával takovej mladej borec. Teď přijedeš na ples a von je z Janka Zálešáka ženáč, co může vykoupit asi 300 lístků do tomboly. A člověk tak nějak tuší, že hru ostatním podstatně narušíš, bo když máš tolik želízek v ohni, je docela pravděpodobný, že budeš mít úspěch i při losování hlavních výher. A taky že jo: Janek vyhrál gril, přičemž by mě docela zajímalo, jak dopadla nedělní grilovačka, na kterou Samuel rovnou všechny přítomný pozval.

V rámci toho jsem si vzpomněl, jaký já měl štěstí, když jsem jako první cenu na plese asi tak léta páně 2011 vyhrál postel, bo se všichni kamarádi díky bohu nesnažili přisrat na přespání. To bylo mimochodem jedno z mých posledních hazardování a od té doby si šetřím svoje šance, až jednou vsadím Superjackpot. Každá malá výhra totiž statisticky znamená další zhoršení už tak mizivé vyhlídky cca 1 ku 70 milionům, že v pondělí nebudu muset do práce.

Kdyby se povedlo, dám vědět, ale prozatím díky stárkám a stárkům z Prušánek za oslovení. Doufám, že se fotky budou líbit 😊