Mám pro vás fotky z Krojového plesu v Kobylí. Abyste v tom neměli hokej, minulej rok to byla zábava, teď to byl ples. Na ples se nosí společenský šaty, což teda mimochodem pořád nevím, co přesně znamená, ačkoli mi to někdo minulej rok vysvětloval a budu tedy rád, když to bude pro nás všechny analfabety připomenuto.

Jsme zase o rok starší a je zvláštní pozorovat, jak lidi, kteří by dřív nepřenechali trůn nejvíc najebanýho návštěvníka plesu, jsou mnohem vyklidněnější a jdou se jen úplně normálně pobavit. A když člověk vidí, že se takhle civilizují a do normální společnosti integrují i borci z Čejkovic, je na vážkách, jestli z toho mít radost, nebo naopak smutnit. Už ani ty čivavy z Těšan nejsou tak otravný, jak bývaly a plakátu jsem si taky žádnýho nevšiml.

Možná to jen byly skvrny na slunci, možná jsem se blbě díval, možná jsem odjel jen moc brzo, možná jsem neměl tu správnou náladu, ale já prostě nemám jedinej vtipnej příběh, kolem kterýho bych tenhle příspěvek obtočil 😃

Nicméně budu fotit kobylský hody v červnu a tak nezbývá doufat, že všechno bude zase dobrý. Vrbice bude verbovat superúvratí, intergalaktický cyklistický tým Čejkovic předvede synchronizovanou krasojízdu po sóle a kobylští ptáčci budou moct opět vybírat z desítek šavel rozesetých po širém okolí sóla.

Taky zde najdete video z besedy (díky moc Kájo za pohlídání foťáku), který tentokrát s chasou natrénovaly šikovný holky Terka a Gába.