Pondělí ve Starým Poddvorově mě donutilo se zamyslet, co dělá ženu ženou. Jakmile jsem po příjezdu zaplul mezi chasu, která se, jak je tomu tradicí na Podluží, v úterý genderově prohazuje, ujistil jsem se, že určitě to určitě nejsou šaty ani dlouhý vlasy.

V srdíčku cítíte prostě něco kardinálně špatně, jakmile vidíte ty nalíčený borce s parukama v babičkovských krojích, nebo ještě hůř v upnutých šatech. Ono tomu samozřejmě nepomáhá, že hoši jsou od rána nemilosrdně bičováni chlastem, protože hodiny vandrují po Starým Poddvorově, ale vnitřně to ve mně jednoduše něco triggerovalo. Vidíte hezký blonďatý vlasy, ale osoba se otočí a je všechno úplně úplně úplně špatně.

Samozřejmě je to taky mega sranda. Vidím v tom cosi nespoutanýho, jakou prdel si ze sebe dělají a baví to i ostatní, což šlo poznat podle reakcí na storíčko na Instagramu. Ke krátkýmu videu z průvodu jsem přidal písničku „My heart will go on“ ve špatné flétnové edici, která k tomuto výjevu naprosto hodila. V té romantické a hezké části jdou holky, kterým to v klučičím kroji krásně sekne, nicméně jakmile začne hrát satanská flétna, objeví se tam borec vypadající jako prostitutka z nejhorší noční můry.

Ale nebudeme házet všechny do jednoho pytle – konec konců mi došlo pár zpráv, že jedna z těch posledních blondýn ve storíčku je docela hratelná. Tomu pomohly i sluneční brýle, což je na borcích v dámských krojích něco jako roušky na holkách.

V určitých případech to velmi pomůže.

Já prostě nevím, ale tyhle hody jsem si fakt dost užil. Z nějakýho důvodu byla zábava být i jako nepijící v okolí lidí, co lejou strašně moc. V tomto ohledu si u mě největší respekt vysloužil druhý stárek Jožka. Tento hrdina oba dva dny balancoval jako mnich, co nalezl absolutní rovnováhu mezi řádem a chaosem. Kdyby schopnost udržet se přesně na hraně absolutní namrdanosti a kompletního odpadnutí byla ctnost, byl by to nejctnostnější člověk, jakýho jsem kdy potkal.

Díky moc chase a doufám, že se fotky budou líbit 😊