Přijíždím do Poddvorova a už vím, co mě čeká. Dnes mě budou pálit voči – předchozí den mi Patrik popisoval, jak s Jožkou navštívili sekáč a je mi jasný, že převleky za holky se tenhle rok berou ještě o něco vážněji, než tomu bylo minule.

Borci se totiž speciálně cílí na vzhled několika typů holek:
🔹 Na holky, který zničil pervitin.
🔹 Na ty úplně nejlevnější prostitutky, co se na trhu pohybují.
🔹 Koc, která vypadá z 50 metrů slibně, ale jak dojdete blíž, je všechno špatně – rtěnka přetažená, oči blbě namalovaný. Celkově to vypadá, jako když děti poprvý zkouší koketovat s makeupem.

Své role navíc hrají se vším všudy, a tak nemůžu přeslechnout rozhovor, ve kterém řeší, za kolik by dnes šli. Taková normální částka je prý tři stovky a já musím nechat, že 300 za takovou bouranou blondýnu není v dnešní inflační době zase tak strašný.

To, jakou si ze sebe kluci dokážou dělat prdel, je prostě perfektní, a tak jedním ze zlatých hřebů večera je taneční vystoupení, kdy se na parketu zjeví padesát promile rozdistribuovaných do 13 borců. V první řadě bych vypíchl speciální outfity, protože nic vtipnějšího jsem dlouho neviděl. Jak sukýnka, tak sexy top je vyroben z pytlů na odpadky v aktuálně trendy petrolejové barvě. Top má ve spodní části vzor „pila“ a opravdu specifickým detailem jsou vystřižené díry na bradavky. Mohl by prosím někdo začít vyrábět bikiny v tomhle stylu?

Taky nesmíme zapomenout na prvek, který se stará o speciální zvukový doprovod, jak se borci ladně vrtí do rytmu muziky. Kolem pasu jsou totiž na provázku připevněny zavařovací víčka, přičemž absolutně nejvyšším počtem víček disponuje Patrik – CM Dur asi dobře nese.

Choreograficky se jedná o nádhernou souhru atletických těl. Má to napětí a drama, má to zvraty, má to vyvrcholení, má to všechno.

Ovace jsou zasloužený. A obdiv má celá chasa i za mě, protože jak už jsem psal minulej rok – tahle hodová parta ve Starým Poddvorově je skvělá. Díky, že jsem toho zase mohl být součástí a snad se fotky budou líbit