Už jsem myslel, že mi po Lanžhotě začíná zimní hodovej spánek, nicméně dorazila ještě jedna rezervace, a tak jsem se minulou neděli vypravil do Staré Břeclavi.

V letošním roce jsme se na hodech mohli potkat v Kobylí, Šakvicích, ve Starým Poddvorově, Čejkovicích, Lanžhotě a sezónu nakonec uzavírám právě Starou Břeclaví. Pokud si správně pamatuju, při putování po hodech jižní Moravy jsem snědl 5 langošů a jen dvakrát se opil, což je při 9597 publikovaných fotkách podle mě slušnej výkon.

Ve Staré jsem hody naposled fotil v roce 2019 a přiznám se, že jsem se moc netěšil, bo jsem opět očekával, že počasí bude typicky listopadový. Bylo tomu ale přesně naopak, přičemž podzimní až skoro zimní sluníčko má tu výhodu, že fotky vypadají hezky i třeba během poledne.

Hlavní nevýhodou takovýho počasí ale je, že nevíte, jestli je teplo, nebo zima. A já samozřejmě týpek jak hovado, takže jsem venku fotil jen v košili a rozeplé lehké bundě. Do toho jsem několikrát proklel při odpovídaní na otázku, jestli se ještě pořád otužuju, bo jsem říkal, že otužuju a díky tomu jsem nebyl víc jak rok nemocnej. Jenže před hodama jsem byl v Portugalsku a svou ranní rutinu kvůli tomu na deset dnů vynechal, takže jsem pochopitelně hned v pondělí lehl s rýmečkou.

Tahle brutální nemoc naštěstí neměla fatální následky, a tak si můžete prohlédnout skoro 850 fotek z nedělních hodů ve Staré Břeclavi.

Zároveň bych tenhle prostor rád využil k poděkování všem chasám, který mi focení hodů letos svěřily. Bylo to 12 fakt hezkých dnů a i když si obvykle dělám ze všeho i všech nonstop prdel, věřte, že jsem za to moc vděčnej ❤️