Na začátek bych rád řekl, že stejně jako v South Parku, všechny postavy i události v příspěvku jsou vymyšlené. Pokud se v textu najdete, jedná se čistě o náhodu, bo všechno je výplod mojí fantazie a přece bych se postupně nepřipravoval o všechny kamarády 😃

V neděli panovalo v Rakvicích brutální vedro s úplně čistou oblohou, což není pro fotografa skrz tvrdý světlo tak úplně splněnej sen. Vše se ale změnilo s příchodem pod zelený, kde příjemně tančí i leje.

Poprvý od podzimu jsem se potkal s chasou z LA. Skoro všechno je při starým – Peťa mě opět pozdravil „Ahoj dědo“ a chtěl stovku na kolotoče. Tady jen vysvětlím, že jsem si na hodech v Lanžhotě povídal s Peťovou stoletou babičkou, čímž jsem dal záminku ke vzniku tohoto vtípku. Dále se musím Honzovi omluvit za story: kroj prý stále oblíkne. Jen jel zrovna ze svatby, a tak byl v civilu. Ptal jsem se ho, že svatba v nedělu zní jako blbost a výmluva, ale prý se veselka konala na Slovensku, čímž se to vysvětlilo.

Velkým Pavlovicím se povedl zajímavý úkaz. Zatímco intuitivně by člověk potvrdil, že jedna opic slabá, ale víc opic silná, Pavlovčaci dokázali i přes úctyhodnou velikost jejich týmu vytrvale po celý verbuňk hledat tóninu. Říká se, kdo hledá, najde, ale v tomhle případě se to i přes velkou snahu nestalo.

Borci z Těšan dovezli další variaci plakátu. Tentokrát se hledal gigolo Mara, luxusní společník – což teda mimochodem jsem. Nevím, proč mi prohodili tělo za nějakou sypku, nicméně těchto nových služeb nakonec nikdo nevyužil, takže žaloba za klamavou reklamu by přijít neměla. Jinak na Těšany se mi povedlo nafotit naprosto luxusní kompro, a tak mám záchranou brzdu, kdyby naše válka dále eskalovala.

Jistou smutnou skutečností je absence Jana Jelínka alias Srny alias Letícího šohaja z Čejkovic. V Kobylí nástup nestihl a do Rakvic chasa z Čejkovic nepřijela. Proto nezbývá než doufat, že se naše cesty zkříží na některých dalších hodech a Srna se tak opět podívá do vesmíru.

Po dlouhé době jsem se potkal s Mírou. Bohužel jsem neměl to štěstí, abych s ním šel na večeři, takže nevím, kolik řízků namazaných majonézou sežral tentokrát. Budu ovšem velmi rád za doplnění do komentářů. Je to něco, co mě vždy rozesměje.