Hodové pondělí v Rakvicích je online 😊

Měl jsem v tomto termínu fotit Boleradice, který mi ale zrušili. A shodou (bohužel nešťastných) náhod jsem se dostal právě do Rakvic.

Vysvětlím, proč nešťastných: původně měl hody v Rakvicích fotit KOSIK photography, kterého ale, stejně jako řadu dalších lidí, postihlo 24. 6. 2021 tornádo.

K celé té tragédii jsem se nechtěl vůbec vyjadřovat, protože se prostě necítím dostatečně kvalifikován. V tomto případě ale udělám výjimku.

Jirka přišel o část střechy a část fototechniky. Když jsem se to dozvěděl, bylo mi z toho fakt smutno. A tak jsem přemýšlel, jak se k tomu postavit.

Došel jsem k tomu focení v Rakvicích jako slepý k houslím, a tak jsem se rozhodl udělat jedinou správnou věc: svůj honorář za focení darovat Jirkovi.

Volal jsem mu a bylo to divný, protože i přesto, že se pohybujeme ve stejné branži a moc dobře o sobě víme, nikdy jsme se neviděli osobně.

Vyložil jsem mu tedy můj nápad a k mému velkému překvapení mi Jirka odvětil, že moc děkuje, ale dopadl ještě dobře a kolem jsou na tom lidi daleko hůř. Ať si prostě vyberu někoho vhodnějšího. Tomu říkám borec 👍

A tak aspoň to nejmenší: kdo ho chcete podpořit, sledujte ho na jeho Facebooku a pokud třeba budete mít svatbu, zkuste ho oslovit. Jirka je fakt šikovnej a jeho fotky mají nápad 😊