Mám pro vás fotky z pondělí v Moutnicích. Tentokrát už nekrojovaný, bo pondělní večer v Moutnicích je taková skoro normální civilní chlastačka.

Zábavný příběh z večera: těsně před půlnočním překvapením jsem vezl jednoho z členů chasy a domů pro 3,5 mm redukci na iPhone a nějakej umělec mi mezitím vylil vodu do kabele s objektivama. Nebo teda doufám, že to nebyly chcánky, protože to sice nesmrdělo jako víno, ale ani čistá voda to tak úplně nebyla.

A tak jsem část půlnočka trávil čištěním objektivů, který se mně pořád mlžily. Z toho mi asi vyplývá, že není úplně optimální nechávat bez dozoru otevřenou kabelu s věcma celkem značné hodnoty v jedné místnosti s namrdancama, kde je absolutní hodnota promile v krvi rovná 100 při 30 lidech. Naštěstí se to ale obešlo, zdá se, bez trvalých následků na technice.

Ovšem půlnoční překvapení bylo jedno z těch nejlepších, co jsem viděl. Do improvizovaného rádiového studia jakože volali lidi a nechávali zahrát různý písničky na přání, který byly doplněný o taneční vložky moutnické chasy. Bylo to fakt vtipný, dobře zahraný, dobře nahraný a akorát dlouhý. Moc tleskám 😊

Tohle je finále, a tak krojovaní: díky moc, že jste si pro zachycení hodů v Moutnicích 2021 vybrali mě ❤