Letos sedmý hody hotový. Nebudu vám lhát, začínám mít trochu problém s hledáním témat a lehce se mi to opakuje:
🔷 Sranda z lidí, co jsou mega nachlastaní.
🔷 Utahování si z těšanských čivav.
🔷 Příběhy o zoufalým hledáním langoše.
🔷 Úvahy nad borcama převlečenýma za holky.
🔷 Různý variace povídek o sraní.

Zejména první je evergreen v podstatě z každých hodů, protože člověk, co pije, obecně dělá jen špatná rozhodnutí. Z tohoto soudku mě tentokrát nejvíce zaujalo pochovávání stárků, jež vrcholilo duelem spočívajícím ve vypití sedmičky vína. V podstatě si neumím představit ráznější způsob, jak se o půlnoci ukončit.

Ovšem já jako řidič našel zcela jiný způsob, jak si pokazit večer. Udělal jsem poměrně zásadní chybu, když jsem se nechal přemluvit na lavicu. Kolotoče mi dělají zle – zatímco horský dráhy mi vůbec nevadí, nějak blbě snáším ty opakovaný pohyby. Když už se na nějaký kolotoč nedopatřením vypravím, většinu času trávím hulákáním na komedianta, pardon, provozovatele pouťové atrakce, že už stačí a ať to vypne.

Nicméně asi je dobře známo, že se v té plné rychlosti téměř nedá poblit a že naprostá většina nešťastníků hodí šavlu až po opuštění atrakce, a tak volání bývá nevyslyšeno. Já to takhle měl v šesti letech na lodi a pak si pamatuju jednu extrémní jízdu na hodech v Pavlovicích, kdy jsem na takové nesmyslné píčovině rotující v několika osách při každým průjezdu kolem velína se slzami v očích křičel na chladnokrevnýho vraha „už stačilo, prosím stop“. Týpek jízdu pro nás krojovaný z Brumovic třikrát speciálně prodloužil a já z toho satanskýho stroje vylezl, jak kdybych měl sto promile.

A tak sedím na lavici a přemílám nad chybami, co jsem v životě udělal – včetně té dosud poslední spočívající ve faktu, že jsem se skandováním „Marek Musil“ nechal vyhecovat k usednutí na tento nesmysl. Jízda je pochopitelně prodloužena, takže lavicu opouštím zamotanej jak Srna v nedělu. A z nějakýho důvodu chce zrovna strašně moc lidí vyfotit, přičemž moje hlava je plně okupována vymýšlením, jak to nehodit. Moc děkuji Bětko, moc děkuji za nic 😃

Jo a ještě k fotkám: je to samozřejmě hrozná prdel a schválně si zkuste všímat Romana Mařáka (půvabná blondýna s knírem). Byl suverénně nejvíc v roli a hraje to skvěle v podstatě na každé fotce 😃

Díky moc Čejkovice a snad se zase někdy v budoucnu uvidíme ❤️