Techagro 2014 - foceníPublikováno 7. 4. 2014 Minulý týden jsem strávil na Techagru a nutno říct, že to byl velice příjemně prožitý čas. Dovolil bych si zde sepsat několik řádků o tom, co jsem vlastně fotil.

Expozice AGRI CSExpozice AGRI CS a.s.NávštěvníciNávštěvníci Techagra s Darjou JacukevičovouMým hlavním úkolem zde bylo focení lidí a následný tisk fotek. Lidé se mohli nechat fotografovat s maskotem nebo s modelkou Darjou Jacukevičovou. Mimo jiné jsem samozřejmě fotografoval i samotné zaměstnance firmy AGRICS.

Pavel Novák AGRI CSPodpora prodeje, traktory Steiger Quadtrac Ing. Pavel Novák, Ph.D.Jiří Žižka AGRI CS, Stefan Bogner Business Director CASE IHVýkonný ředitel AGRI CS a.s. Ing. Jiří Žižka (vpravo), Business Director CASE IH Stefan BognerCelou akcí nás provázeli Zbyněk Loucký (moderátor rádia Petrov) a Věra Müllerová (moderátorka Hitrádia Magic Brno). Ti spolu s maskotem přispívali k vynikající náladě, která na celé expozici AGRI CS panovala.

Zbyněk Loucký, moderátor rádia PetrovZbyněk Loucký, moderátor rádia PetrovS Darjou a Věrou jsme se na samý závěr vyzkoušeli i několik trochu vážněji míněných portrétů. Narazil jsem na menší problém s výběrem místa, nicméně jako nejpříhodnější se nakonec jevila ulička mezi mlátičkou a oddělovací stěnou. Ulička měla šířku lehce přes metr a pozadí tvořila lišta mlátičky. Prostředí se ale dalo téměř zcela potlačit přicloněním objektivu, nízkou citlivostí a poměrně krátkým časem (1/180).

Darja JacukevičováDarja Jacukevičová, neupravená fotografie, 1/180, f/3.2, ISO 100
Věra MüllerováVěra Müllerová, moderátorka hitrádia Magic Brno, 1/180, f/5.6, ISO 100Věra MüllerováVěra Müllerová, moderátorka hitrádia Magic Brno, 1/180, f/5.6, ISO 100Darja JacukevičováDarja Jacukevičová, 1/180, f/8, ISO 100Darja JacukevičováDarja Jacukevičová, 1/180, f/8, ISO 100Darja JacukevičováDarja Jacukevičová, 1/180, f/3.2, ISO 100Darja JacukevičováDarja Jacukevičová, 1/180, f/8, ISO 100Děkuji za skvělou spolupráci Darji a Věře, ale i všem, co se na Techagru podíleli.

Na závěr můžete shlédnout video, ve kterém je v hlavní roli serviceman Vašek Knapp.

*Jméno:


Mail:


*Zpráva:


antispam        (přepište v opačném pořadí, malé písmo, nápověda po najetí myší na text)

* nutné vyplnit