Svatby

Při focení svatby se maximálně soustředím na zachycení atmosféry tohoto výjimečného dne. Vnímám jedinečnost tohoto dne pro novomanžele i jejich rodinu a výsledku tedy věnuji maximální péči. Svatby fotím od roku 2013 a mám za sebou desítky úspěšně zdokumentovaných svatebních dnů. 

Důležitý je i soulad mezi novomanželským párem a fotografem, protože dobrá chemie jde z výsledku vždycky cítit. Před svatbou preferuji osobní setkání, na kterém se vzájemně poznáme a probereme vaše očekávání od svatebních fotografií.

Během dne se snažím být téměř neviditelný, abych nijak nenarušoval průběh svatebního dne. Focení by mělo být přirozenou součástí svatebního dne a ne něčím, co všechny přítomné obtěžuje. Plně respektuji, že tento den je pouze a jen o vás.

Ceny mých svatebních balíčků je možné nalézt v sekci ceník. Pokud máte individuální požadavky, neváhejte mě rovnou kontaktovat. Jestliže budete mít zájem, mohu vám poslat i ukázku celého svatebního dne, abyste si mohli o mém stylu focení udělat komplexní obrázek.